Posad Steel

POSAD STEEL s.r.o. se sídlem ve Valašském Meziříčí je společností s více než dvacetiletou tradicí, zabývající se strojírenskou výrobou v energetickém, chemickém, potravinářském či zpracovatelském průmyslu.

POSAD STEEL s.r.o. je také  významným výrobcem ocelových konstrukcí nejrůznějšího určení a dodává technologické celky pro čistírny odpadních vod.

POSAD STEEL s.r.o. se nespecializuje pouze na výše uvedené dodávky, ale vyrábí mnoho dalších produktů dle přání zákazníků, a se svými více než 300 zaměstnanci včetně vlastní projekční kanceláře a širokého výrobního zázemí je schopna pružně reagovat na jednotlivé poptávky. Filosofií společnosti byla vždy maximální soběstačnost, a proto je POSAD STEEL s.r.o. schopna nabídnout svým partnerům široký výrobní program, který zajišťuje vlastními prostředky, ať už se jedná o samotnou výrobu z černé či nerezové oceli, vlastní laserové, plazmové a děrovací centrum, obráběcí centrum či centrum povrchových úprav s vlastními tryskárnami a lakovnami až po finální montáž na stavbách.

Toto zázemí umožňuje naší společnosti nabídnout kompletní servis a to od vypracování výrobní dokumentace přes samotnou výrobu až po provedení balení, přepravy a následné montáže na stavbách.

Díky dlouholeté spolupráci s předními světovými společnostmi a rodinné tradici si Vám dovolujeme představit moderní společnost ,která vždy kladla maximální důraz na kvalitu své práce a která byla vždy schopna splnit ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků.

Věříme,že Vás naše prezentace zaujme a budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

S pozdravem

Martin Posad, Miroslav Posad ml., Petr Posad
jednatelé společnosti

POSAD STEEL s.r.o.
Mikoláš Alše 30
757 01 Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
Česká republika

Tel.: +420 571 611 333

E-mail: posad@posad.cz
Web: www.posad.cz

Kontaktformular