Potrubí k turbíně (27 000 kg)

Výroba části potrubí pro přívod vzduchu k turbíně (hmotnost 27 000 kg), a to včetně následného otryskánía provedení nátěru dle nátěrové specifikace zákazníka (nejčastěji se jedná o vícevrstvé nátěry včetně finálního laku).

Vše je opět prováděno našimi prostředky v závodě.

Ansicht vergrößern
Výroba části potrubí
Výroba části potrubí
pro přívod vzduchu k turbíně

Potrubí k turbíně (66 500 kg)

Výroba části potrubí pro přívod vzduchu k turbíně – (hmotnost 66 500 kg ), včetně následné předmontáže pomocí vlastních mobilních jeřábů. Zařízení je poté otryskáno v našich tryskacích boxech pro nadrozměrné celky.

Jednotlivé díly jsou pak opatřeny vícevrstvým nátěrem a izolací.

Ansicht vergrößern

Předmontáž potrubí k turbíně

Dokončená předmontáž části potrubí pro přívod vzduchu k turbíně. 

Výhodou naší společnosti je možnost provádění i takto velkých předmontáží a to buď na venkovní předmontážní ploše či uvnitř hal, které jsou vybaveny mostovými jeřáby až do hmotnosti 25 000 kg.

Celková předmontáž v závodě je pravidlem a zárukou bezproblémové finální montáže na stavbě.

Po finální inspekci zákazníkem jsou tak díly připraveny na balení a přepravu do požadovaných destinací. Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s prověřenými přepravci, a proto nabízí našim zákazníkům nejen výrobu a následné balení, ale také zajištění kompletní přepravy do finálních destinací!

Ansicht vergrößern
Část potrubí
Část potrubí
Hmotnost 66 500 kg; délka 13,5 m x šířka 12,2 m x výška 7,3 m
Ansicht vergrößern
Část potrubí
Část potrubí
Hmotnost 60 000 kg; délka 11m x šířka 12m x výška 6,7m
Ansicht vergrößern
Finální stav dílů
Finální stav dílů
Díly jsou již kompletně natřeny včetně izolace a jejího zakrytí (středová část) a vybaveny vnitřní nerezovou vestavbou (vnitřní část).
Ansicht vergrößern
Odvoz zboží
Odvoz zboží
Dlouhodobě spolupracujeme jen s prověřenými přepravci.

Filtrační jednotka

Finální stav dílu filtrační jednotky o hmotnosti 7 500 kg a rozměru délka  13,5m x výška 3,5 x šířka 3,6m.
Výrobek je po kompletních nátěrech, vybaven vnitřní nerezovou vestavbou a připraven na balení.

Předmontáž nerezových částí potrubí k turbíně (10 000 kg)

Předmontáž nerezových částí potrubí pro přívod vzduchu k turbíně o hmotnosti 10 000 kg a rozměrech délka 6,4m x šířka 4,6m x výška 4,2 m. 

S povrchovou úpravou nerezových dílů má naše společnost bohaté zkušenosti. Jsme vybaveni vlastní pasivační halou, ale provádíme také nátěry nerezových dílů a to díky tomu, že jsme dokončili a uvedli do provozu jednu z největších tryskáren vybavenou technologií, která umožňuje tryskání nerezových dílců.

Ansicht vergrößern

Izolování jednotlivých částí potrubí k turbíně

Izolování jednotlivých částí potrubí pro přívod vzduchu k turbíně a jejich následné zakrytí nerezovými obkladovými plechy.

Výrobní proces málokdy končí jen samotnou povrchovou úpravou svařenců. Většinou jsou jednotlivé dílce dále „vyzbrojovány“ ať už se jedná právě o izolace či třeba elektroinstalace.

Z tohoto důvodu má naše společnost kompletační halu o rozměrech 30 x 5 0m se dvěma mostovými jeřáby s nosností 20 000 kg, což našim zákazníkům umožňuje kompletní dokončení výrobků v naší společnosti bez nutnosti převážení k dalším dodavatelům a tím spojených nákladů.

Výroba a předmontáž difusoru o délce 15m

Zajímavostí jsou různé průměry jednotlivých částí od „nejmenšího“ s rozměrem 4,1 m až po největší s rozměrem 6 m. 

Jednotlivé díly jsou pak tryskány, natřeny a izolovány speciální vatou snižující teplotu, vata je následně zakryta nerezovými plechy.

Ansicht vergrößern
Difuzor
Difuzor
Délka 15 m