Energetický průmysl

Výroba pro energetický průmysl tvoří páteř našeho podnikání.
Za dobu působení naší firmy jsme dodali stovky nejrůznějších typů zařízení (komíny, potrubí, filtrační jednotky atd.) pro společnosti jako SIEMENS, ALSTOM nebo GENERAL ELETRICS, které patří k lídrům na trhu.
Kapacita 9 výrobních hal nám umožňuje jednak pracovat na vícero projektech ve stejném čase, ale také provést pro naše zákazníky maximum následných prací jako jsou různé typy izolací, elektroinstalací a tudíž dodávat na stavby již kompletní celky.

Potrubí k turbíně (27 000 kg)

Výroba části potrubí pro přívod vzduchu k turbíně (hmotnost 27 000 kg), a to včetně následného otryskání a provedení nátěru dle nátěrové specifikace zákazníka (nejčastěji se jedná o vícevrstvé nátěry včetně finálního laku).

Vše je opět prováděno našimi prostředky v závodě.

Zvětšit náhled
Výroba části potrubí
Výroba části potrubí
pro přívod vzduchu k turbíně

Potrubí k turbíně (66 500 kg)

Výroba části potrubí pro přívod vzduchu k turbíně – (hmotnost 66 500 kg ), včetně následné předmontáže pomocí vlastních mobilních jeřábů. Zařízení je poté otryskáno v našich tryskacích boxech pro nadrozměrné celky.

Jednotlivé díly jsou pak opatřeny vícevrstvým nátěrem a izolací.

Zvětšit náhled

Předmontáž potrubí k turbíně

Dokončená předmontáž části potrubí pro přívod vzduchu k turbíně. 

Výhodou naší společnosti je možnost provádění i takto velkých předmontáží a to buď na venkovní předmontážní ploše či uvnitř hal, které jsou vybaveny mostovými jeřáby až do hmotnosti 25 000 kg.

Celková předmontáž v závodě je pravidlem a zárukou bezproblémové finální montáže na stavbě.

Po finální inspekci zákazníkem jsou tak díly připraveny na balení a přepravu do požadovaných destinací. Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s prověřenými přepravci, a proto nabízí našim zákazníkům nejen výrobu a následné balení, ale také zajištění kompletní přepravy do finálních destinací!

Zvětšit náhled
Část potrubí
Část potrubí
Hmotnost 66 500 kg; délka 13,5 m x šířka 12,2 m x výška 7,3 m
Zvětšit náhled
Část potrubí
Část potrubí
Hmotnost 60 000 kg; délka 11m x šířka 12m x výška 6,7m
Zvětšit náhled
Finální stav dílů
Finální stav dílů
Díly jsou již kompletně natřeny včetně izolace a jejího zakrytí (středová část) a vybaveny vnitřní nerezovou vestavbou (vnitřní část).
Zvětšit náhled
Odvoz zboží
Odvoz zboží
Dlouhodobě spolupracujeme jen s prověřenými přepravci.

Filtrační jednotka

Finální stav dílu filtrační jednotky o hmotnosti 7 500 kg a rozměru délka  13,5m x výška 3,5 x šířka 3,6m.
Výrobek je po kompletních nátěrech, vybaven vnitřní nerezovou vestavbou a připraven na balení.

Předmontáž nerezových částí potrubí k turbíně (10 000 kg)

Předmontáž nerezových částí potrubí pro přívod vzduchu k turbíně o hmotnosti 10 000 kg a rozměrech délka 6,4m x šířka 4,6m x výška 4,2 m. 

S povrchovou úpravou nerezových dílů má naše společnost bohaté zkušenosti. Jsme vybaveni vlastní pasivační halou, ale provádíme také nátěry nerezových dílů a to díky tomu, že jsme dokončili a uvedli do provozu jednu z největších tryskáren vybavenou technologií, která umožňuje tryskání nerezových dílců.

Zvětšit náhled

Izolování jednotlivých částí potrubí k turbíně

Izolování jednotlivých částí potrubí pro přívod vzduchu k turbíně a jejich následné zakrytí nerezovými obkladovými plechy.

Výrobní proces málokdy končí jen samotnou povrchovou úpravou svařenců. Většinou jsou jednotlivé dílce dále „vyzbrojovány“ ať už se jedná právě o izolace či třeba elektroinstalace.

Z tohoto důvodu má naše společnost kompletační halu o rozměrech 30 x 50 m se dvěma mostovými jeřáby s nosností 20 000 kg, což našim zákazníkům umožňuje kompletní dokončení výrobků v naší společnosti bez nutnosti převážení k dalším dodavatelům a tím spojených nákladů.

Zvětšit náhled
Zvětšit náhled
Zvětšit náhled
Zvětšit náhled

Výroba a předmontáž difusoru o délce 15m

Zajímavostí jsou různé průměry jednotlivých částí od „nejmenšího“ s rozměrem 4,1 m až po největší s rozměrem 6 m. 

Jednotlivé díly jsou pak tryskány, natřeny a izolovány speciální vatou snižující teplotu, vata je následně zakryta nerezovými plechy.

Zvětšit náhled
Difuzor
Difuzor
Délka 15 m